Yaşam

Songül Sadi’yi Terk Ediyor: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk ve İhtilal Özkan üzere başarılı isimlerin yer aldığı SHOW TV’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere tüm süratiyle ekranlara devam ediyor. Her hafta perşembe günleri yeni kısmıyla izleyici karşısına çıkan dram ve gençlik cinsindeki dizinin heyecanla beklenen yeni kısım fragmanı ise yayınlandı. İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 20. kısım fragmanı ve son kısım özeti…

Gelsin Hayat Bildiği Üzere son kısmında; Sadi akşam için meskende hazırlık yaparken, Songül ise öğrendikleri karşısında ne yapacağını bilemez.

Songül’e bir şekilde ulaşmaya çalışan Sadi, Songül’ü bulduğunda haline mana veremez. Öbür tarafta ihanetle karşılaşan Oğuz ve Esra için işler karışır.

Karabayır Lisesi’ne gelen Haluk, okula ilginç anlar yaşatırken Derya ise Zafer’le tanışmış ve Kıvanç’ın yeğenine olan davranışından etkilenmiştir.

Diğer tarafta Zülfikar ve Gülseren morgdaki cesedin Ozan çıkmamasından dolayı sevinirlerken ekibin araştırmaları sonlandırması Zülfikar’ın bir şeylerle yüzleşmesine neden olur.

Sadi’nin Songül ile konuşma çabaları sonuç verse de duydukları onu hiç memnun etmeyecektir.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin heyecanla beklenen yeni kısım fragmanı ise yayınlandı.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere – 20.Bölüm Tanıtımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu